Goede Prestaties in Antwerpen

iysm.jpg
Met een groep van 11 zwemsters en 1 zwemmers zijn we vrijdag, zaterdag en zondag naar Antwerpen gegaan om daar mee te zwemmen met de top en subtop van België en Luxemburg.
Helaas kon Nicole er niet bij zijn maar volgende keer zal ze zeker van de partij zijn. Wel hadden we een gastzwemster bij die ook in Maastricht bij de groep haar aansluiting heeft gevonden. Estrella voelt zich helemaal thuis en heeft ook prima gezwommen.
Dan zullen we het maar over de prestaties hebben en niet over de gezelligheid buiten het zwembad om, lekker gegeten, lekker gewandeld, redelijk geslapen en weer lekker gegeten, gewandeld en rondjes rijden voor een parkeerplaats ( hé peter).
We begonnen met de 100 vrij waarvoor iedereen had ingeschreven er waren 34 series van 8 zwemsters bij de dames en 37 series van 8 zwemmers bij de heren. Daar is de beste tijd gezwommen door Bente met een tijd van 1.06.69. Kars had met een mooie tijd ingeschreven en had daardoor heel wat kanjers naast hem waar hij zich mooi aan op kon trekken en hij zette daardoor een mooie tijd neer van 1.11.66. Kars heeft maar liefst 4 persoonlijke records gehaald van de 5 afstanden. Ook de techniek zag er zeker de eerste 50 meter prima uit, maar hij kwam een beetje tekort op inhoud, de meiden waren allemaal trots op onze enige mannelijke zwemmer van de groep. Bovendien heeft hij zich prima vermaakt.
Claudia is ook gekomen maar is niet blijven slapen. Claudia en Bente waren onze kanjers van de meiden want zij wisten maar liefst 5 pr's te zwemmen van de 6 afstanden. Super goed gedaan dames, het zag er bovendien netjes uit. Helaas moest Bente op zondagochtend de groep verlaten want ze was behoorlijk ziek geworden en was daardoor niet in staat de andere afstanden nog te zwemmen. Ook Sanne had een slecht begin gemaakt want na de 100 meter rugslag was ze een beetje onwel geworden waardoor ze de 200 rugslag moest laten schieten, gelukkig wist ze zich goed te herstellen zodat ze zondags toch weer van de partij was om deel te nemen aan de estafette en 50 vrij. Dat Renée een echte sprintster is bewijs ze telkens weer, zowel individueel als in de estafette wist ze steeds onder de 30 seconden te blijven en was daarmee wel onze snelste dame op de 50 vrije slag en ook de 100 vrij had ze een mooie eindtijd gezwommen van 1.05.85. Goed gedaan Renée. Dan hebben we Gemma die ook 2 dikke pr?s heeft gezwommen op de 50 vrij en 200 vrij. Gemma je weet nu dat jij ook heel goed kan zwemmen. Ook bij Kitty was duidelijk te zien dat het in de training al beter gaat, want er zat pit in de slagen en men kon weer zien dat ze er zin in had, bij Kitty was de schoolslag die haar een pr opleverde en de 200 vrij was een mooie race maar die kan ze sneller daarvan is ze zich van bewust. Ook Nicole heeft het goed gedaan met maar liefst 4 pr?s. en zij heeft de hoogste verbetering op haar naam weten te zetten. Jennemieke was super tevreden over haar tijd op de 50 vlinderslag en was daarmee erg blij, weer een Brabants limiet terug verdiend. Fieke dacht laten we maar eens veel afstanden zwemmen en kijken hoe sta ik er nu nog voor aangezien de trainingsuren beduidend minder zijn geworden, nu met een 3e een 4e en twee maal een 5e plaats Fieke heb je het gewoon goed gedaan. Maar wat nu het leukste van alles was dat we twee dames hadden die deze groep begeleidt hadden en dat waren Chantal en Inge.Ze zwommen daarbij ook allebei hun favoriete afstand en deden mee in de estafette. Inge wist zelfs een tweede plaats te behalen met de 50 m schoolslag. Iedereen vond het super dat zij dit deden en de groep houd zich aanbevolen voor een volgend evenement zoals deze. En dan niet te vergeten Lydia en Ben die meegegaan zijn om voor het eten en drinken te zorgen zodat de sporters op krachten bleven, bedankt namens alle zwemsters en zwemmer met hun ouders.
Een zeer geslaagd weekend met in totaal 22 pr?s en twee medailles zijn we moe maar voldaan naar huis terug gekeerd.
An unhandled error has occurred. Herlaad 🗙